Junak našega časa: aktualizacija — 2. domača naloga

Slovenščina, Gimnazija Bežigrad

Profesorica: prof. Katja Lah Majkić
Avtor: Anton Luka Šijanec, 2. a

30. oktober 2020

Povzetek

Ta dokument vsebuje aktualizacijo Pečorina, junaka našega časa in protagonista romana Junak našega časa Mikhaila Lermontovega iz obdobja romantike.

Zaključek

Ta dokument je informativne narave in se lahko še spreminja. Najnovejša različica, torej PDFji in L^{A}TEX izvorna koda, zgodovina sprememb in prejšnje različice, je na voljo mojem šolskem Git repozitoriju na https://github.com/sijanec/sola-gimb-2 v mapi /slo/domace naloge/2/. Povezava za ogled zadnje različice tega dokumenta v PDF obliki je http://razor.arnes.si/~asija3/files/sola/gimb/2/slo/domace_naloge/2/dokument.pdf

in/ali https://github.com/sijanec/sola-gimb-2/raw/master/slo/domace_naloge/2/dokument.pdf.

Razhroščevalne informacije

Te informacije so generirane, ker je omogočeno razhroščevanje. Pred objavo dokumenta izklopite razhroščevanje. To naredite tako, da nastavite ukaz razhroscevanje na 0 v začetku dokumenta.

Grafi imajo natančnost 100 točk na graf.

Konec generiranja dokumenta: 00:47Saturday 31^{st} October, 2020 Dokument se je generiral aaasecgeninsaaa s.